Mahoń

Rodzinna firma z 30-letnim doświadczeniem

Firma Mahoń, oparta na rodzinnej tradycji, od ponad 30 lat korzysta z wielopokoleniowego doświadczenia oraz nowoczesnego parku maszynowego, a także wysoko wykfalifikowanych pracowników. Produkujemy na najwyższym poziomie stolarkę budowlaną, m.in. okna, drzwi, okiennice i parapety oraz meble kuchenne, szafy i szafy wnękowe.

Nasze wyroby są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dowodem tego są zrealizowane przez nas projekty, na które nie mamy reklamacji. Otrzymujemy wiele listów referencyjnych na prace, które wykonywaliśmy w budynkach nowoczesnych, zabytkowych, sakralnych oraz biurach i sklepach, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zależy nam na jakości wyrobów, a nie ilości zamówień. Z takim założeniem i przesłaniem już od kilkunastu lat indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując jego potrzeby z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Firma Mahoń posiada Aprobatę Techniczną, Znak B, Deklarację Zgodności, Znak CE wdrożoną zakładową kontrolę jakości, Atest Higieniczny.

Aprobata Techniczna, Atest Higieniczny

Deklaracja Zgodności, Znak B

Znak CE, Wdrożona Zakładowa Kontrola Jakości