Mahoń

Nasz firma oferuje wysokiej jakości drzwi zewnętrzne produkowane na zamówienie. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować nie tylko gotowe projekty z katalogu, ale również realizację indywidualnych projektów dopasowanych do Państwa wnętrza. Solidne drewniane drzwi zewnętrzne wyposażone w najwyżej jakości zamek to gwarancja poczucia bezpieczeństwa w domu.

Drzwi zewnętrzne mogą być wykonywane z drewna sosnowego, dębowego, merantii lub mahoniowego, klejonego warstwo. Drzwi wyposażone są w zamek listwowy firmy GU, ryglujący się w czterech punktach z podwójną wkładką, trzy lub cztery zawiasy antywyważeniowe z zabezpieczeniem przed kradzieżą. Próg aluminiowy, drewniany lub regulowany, zamontowany w skrzydle drzwiowym. Wypełnieniem drzwi są panele termoizolacyjne o grubości 24 cm z płycinami naklejanymi obustronnie lub szyby antywłamaniowe typu P-2.

Drzwi malowane są wysokiej jakości farbami, dodatkowo utwardzanymi. Drzwi wytwarzane są według wzorów własnych lub zleconych o dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach.

Mahoń

Okna

Okna są elementem konstrukcyjnym domu, który oddziela budynek od otoczenia zewnętrznego, co oznacza, że należy zadbać, aby były one wykonane z najwyżej jakości produktów począwszy od samych ram i skrzydeł okiennych, jak i zestawów okuć oraz zastosowanie odpowiednio dobranej szyby.

Okna drewniane charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła, co w przyszłości owocuje zdecydowanie niższymi kosztami ogrzewania domu.
Według norm Unijnych współczynnik przenikania ciepła nie może przekraczać 2,6 W/m2. W standardowych oknach produkowanych przez firmę Machoń współczynnik ten wynosi 1,1 w/m2, a w przypadku zastosowania modelu okna wyposażonego w specjalną trzykomorową szybę współczynnik ten będzie jeszcze korzystniejszy. Dodatkowo nasze okna zaopatrzone są w uszczelki poprawiające energooszczędność. W niektórych modelach stosujemy dodatkową osłonę aluminiową mającą na celu wydłużenie trwałości wyrobu.

Do wyrobu okien stosujemy drewno dębowe, sosnowe, mahoniowe oraz merati pierwszego gatunku, klejone z trzech warstw dla profilu 68 mm oraz klejone z czterech warstw dla profilu 78mm, 92mm. Stosujemy wysokiej jakości okucia firmy ROTO, farby akrylowe oraz chemiczne najwyższej jakości. “Profil 68” posiad dwuszybową szybę, która idealnie nadaje się do mieszkań, domów jednorodzinnych, kamienic.

Mahoń

Drzwi wewnętrzne

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór drzwi wewnętrznych. Dzięki dużej różnorodności gotowych wzorów oraz realizacji indywidualnych zamówień z uwzględnieniem potrzeb oraz wymagań estetycznych klienta istnieje bardzo łatwa możliwość dopasowania naszych wyrobów do dowolnej aranżacji wnętrza.

Drzwi wewnętrzne są wykonywane z drewna obłogowanego sosnowego, dębowego, mahoniowego oraz meranti, klejone warstwowo o grubości 46mm. Drzwi bardzo dobrej jakości i o wysokim standardzie są produkowane zgodnie z potrzebami i upodobaniami klientów, według wzorów własnych lub zleconych, o dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach.

Drzwi malowane są najwyższej jakości farbami, które są dodatkowo utwardzane. Dodatkowym elementem urozmaicającym może być montowane w drzwiach szkło matowe, piaskowe lub ornamentowe. Każde drzwi są wyposażone w uszczelkę firmy DEWENTER, która również poprawia akustykę zamykania drzwi oraz w zamki firmy LOB na klucz, wkładkę lub blokadę WC.

Mahoń

Meble i schody

Nasza firma wykonuje również wysokiej klasy meble na wymiar. Indywidualne podejście do klienta oraz jego przestrzeni domowej, gwarantuje maksymalne wykorzystanie miejsca wraz z zachowaniem funkcjonalności mebli przez nas wykonanych. Wykonujemy również meble z dostarczonych projektów przez klientów i w razie potrzeby udzielamy porad odnoście wykonania oraz funkcjonalności, tak aby klient był zawsze zadowolony z otrzymanego produktu.

Nowoczesny i szeroki warsztat maszynowy pozwala nam na wykonanie mebli zarówno w stylu klasycznym, z dużą ilością zdobień i obłości, jak i nowoczesnych mebli o fantazyjnych kształtach, a także mebli w minimalistycznym stylu skandynawskim.