P.P.H.U Mahoń :: producent okien i drzwi drewnianychP.P.H.U Mahoń :: producent okien i drzwi drewnianychP.P.H.U Mahoń :: producent okien i drzwi drewnianychP.P.H.U Mahoń :: producent okien i drzwi drewnianychP.P.H.U Mahoń :: producent okien i drzwi drewnianychP.P.H.U Mahoń :: producent okien i drzwi drewnianych
kontakt
o firmie Mahoń PPHU

Firma PPHU Mahoń od wielu lat korzystając z doświadczenia, rodzinnej tradycji, nowoczesnego parku maszynowego oraz wysokich kwalifikacji pracowników, produkuje na najwyższym poziomie stolarkę budowlaną: okna, drzwi, okiennice i parapety. Wyroby nasze są w stanie zaspokoić naszych najbardziej wymagających klientów. Dowodem tego są nasze realizacje na które nie mamy reklamacji. Licznie otrzymujemy listy referencyjne na prace, które wykonywaliśmy w budynkach nowoczesnych, zabytkowych, sakralnych oraz biurach i sklepach w Polsce i za granicą. Stolarka wykonywana przez naszą firmę jest w dowolnych kształtach i rozmiarach z drewna sosnowego, dębowego i mahoniowego.

Firma PPHU Mahoń posiada Aprobatę Techniczną, Znak B, Deklarację Zgodności, Znak CE wdrożoną zakładową kontrolę jakości, Atest Higieniczny.

Nowością wprowadzoną w naszej firmie są okna pasywne z szybą o współczynniku 0.7 w/m 2kw.


DRZWI WEWNĘTRZNE (zobacz wzory drzwi wewnętrznych):

Drewno: sosna, dąb, mahoń
Okucia: zamek z kluczem lub blokada WC
Szyby: ornament, matowe, piaskowe
Farby: Remmers Aqua kolor utwardzone
Uszczelka: Dewenter

Drzwi wewnętrzne są wykonywane z drewna obłogowanego sosnowego, dębowego lub mahoniowego, klejone warstwowo o grubości 46mm. Drzwi o bardzo dobrej jakości i wysokim standardzie są produkowane zgodnie z potrzebami i upodobaniami klientów, według wzorów własnych lub zleconych, w dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach.
Do malowania drzwi są stosowane farby firmy remmers, które są dodatkowo utwardzane. W drzwiach jest montowane szkło matowe, piaskowe lub ornamentowe. Każde drzwi są wyposażone w uszczelkę firmy Dewenter, która również poprawia akustykę zamykania drzwi oraz w zamki firmy LOB na klucz, wkładkę lub blokadę WC.

NOWOŚĆ:
Drzwi wraz z ościeżnicą montujemy bez wyrywania starej ościeżnicy!


DRZWI ZEWNĘTRZNE (zobacz wzory drzwi zewnętrznych):

Materiał: sosna, dąb, mahoń, merantii
Okucia: zamek listwowy GU, zawiasy antywyważeniowe
Panele: płyta termoizolacyjna 24mm z naklejonymi płycinami
Szyby: antywłamaniowe klasy P-2 lub bezpieczne
Silikon: dowolna kolorystyka według wzornika producenta
Farby: Remmers, Gori. Lazury, Real
Klamki: Roto- hoppe
Uszczelka: Dewenter
Próg: aluminiowy, drewniany lub regulowany w skrzydle drzwiowym

Drzwi zewnętrzne są wykonywane z drewna sosnowego, dębowego, merantii lub mahoniowego, klejonego warstwo. Drzwi wyposażone są w zamek listwowy firmy GU ryglujący się w czterech punktach z podwójną wkładką, trzy lub cztery zawiasy antywyważeniowe z zabezpieczeniem przed kradzieżą. Próg aluminiowy , drewniany lub regulowany  zamontowany w skrzydle drzwiowym. Wypełnieniem drzwi są panele termoizolacyjne o grubości 24 cm z płycinami naklejanymi obustronnie, lub szyby antywłamaniowe typu P-2.
Drzwi malowane są farbami firmy Remmers dodatkowo utwardzanymi. Drzwi wytwarzane są według wzorów własnych lub zleconych w dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach.


OKNA (zobacz wzory okien):

Materiał: sosną, dąb, mahoń, merantii
Okucia: obwiedniowe, Roto, Romb z funkcja mikrowentylacji,uchylne
Szyby: pakiet szybowy wypełniony argonem o WSP. K1,1w/m², izolacyjność akustyczna 32 dB
Silikon: dowolna kolorystyka według wzornika producenta silikonu
Farby: Remmers, Gori, Lazurowy, Real
Klamki: Roto, Hoppe według wzornika producenta
Uszczelka: Dewenter 
Okapnik: aleuron termoizolacyjny , listwa przyszybowa osłaniająca dolny ramiak skrzydła w trzech kolorach

 Nowością wprowadzoną w naszej firmie są okna pasywne z szybą o współczynniku 0.7 w/m 2kw.

nagłowek Mahoń okna i drzwi drewniane

Wrocław
ul. Grabiszyńskia 56
w budynku Firleja.

71/794 01 92

zobacz na mapie